„Lūst vai Plīst” - uzņēmēja pieredzes stāsts un saviesīgas sarunas

01-02-2019

15. februārī 15.00–17.00 LIAA Talsu biznesa inkubators sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību aicina visus interesentus uz pieredzes stāstu pēcpusdienu „Lūst vai Plīst”, kurā par savu pieredzi uzņēmumā SIA „TMMetal Baltic’ stāstīs uzņēmuma bijušais vadītājs Māris Kapusts. Pasākums notiks LIAA Talsu biznesa inkubatora telpās Talsos, Kalna ielā 4.

„Lūst vai Plīst” pasākumu īpašā odziņa ir neveiksmju pieredzes stāsti. Uzņēmēji, kas dalās pieredzē, neslēpj savas neveiksmes vai kļūdas, un dalās gūtajās mācībās no tām.

SIA „TMMetal Baltic” bija uzņēmums, kas Ogrē nodarbojās ar formu metālliešanu un dzenskrūvju ražošanu pasaulei aviācijas un kuģubūves uzņēmumiem. Savā laikā uzņēmuma gada apgrozījums veidoja padsmit miljonus eiro, tomēr viss mainījās... Nāc uz pasākumu, un uzzini kāpēc, un ko uzņēmuma vadītājs un līdzīpašnieks no šīs pieredzes ir mācījies. Pēc pasākuma – uzņēmēju savstarpēja iepazīšanās un tīklošanās.

Pieteikšanās: talsi@liaa.gov.lv, vai pa tālr. 62400904. Vietu skaits ierobežots! Īpaši aicinām visus Talsu novada metālapstrādes uzņēmumus.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.server2.alt.lv
22-10-2020