Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna

20-08-2019

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus pieteikties inkubācijas programmai.

No 2019. gada 30. augusta līdz 20. septembrim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā piecpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā – tajā skaitā arī Talsos. Atbalsta programmai aicināti pieteikties uzņēmumi no Talsu, Dundagas, Rojas vai Mērsraga novada, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

Pieteikumus varēs iesniegt klātienē jau jaunrades festivālā iNOVUSS, kas notiks no 30.augusta līdz 1.septembrim Rīgā, Lucavsalā, Biznesa inkubatoru koprades terasē, bet pēc festivāla – LIAA Talsu biznesa inkubatorā klātienē, kā arī elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz liaa@liaa.gov.lv līdz 2019. gada 20. septembra plkst. 23:59. Pieteikuma formu var atrast: http://www.liaa.gov.lv/lv/inkubatori .

Inkubācijas programmā dalībnieks saņem 50% līdzfinansējumu dažādu sava biznesa attīstībai nepieciešamo izmaksu segšanai. Tās var būt tādas izmaksas kā, piemēram, ražošanas iekārtu iegāde, izejvielu vai izejmateriālu iegāde, grāmatvedība, telpu noma, dizaina pakalpojumi, mārketinga pakalpojumi (t.sk. facebook ads un sociālo tīklu uzturēšana), tehnoloģiskās konsultācijas, prototipu izstrāde, sertificēšana, laboratoriju izmaksas, u.c.

Septembrī LIAA Talsu Biznesa inkubators plāno izbraukuma Info stundas, kurās stāstīs par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī uzņemšanas kārtību inkubatorā. Plānotas sekojošas info stundas:

1)      4.septembrī Kolkā, Lībiešu saieta namā, no 10:00 – 11:00;

2)      4.septembrī Dundagā, Brīvā laika pavadīšanas centrā, no 12:30 – 13:30;

3)      9.septembrī Sabilē, Kultūras nama mazajā zālē, no 10:00 – 11:00;

4)      12.septembrī Mērsragā, Tautas nama mazajā zālē, no 10:00 – 11:00;

5)      12.septembrī Rojā, domes sēžu zālē, no 11:30 – 12:30.

Informācija par visiem LIAA Talsu biznesa inkubatoru pasākumiem pieejama: https://www.facebook.com/LIAATalsi .

Pašlaik LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā ir 749 dalībnieki - biznesa ideju autori vai uzņēmumi. No tiem 296 pirmsinkubācijas programmā pārbauda savas biznesa idejas dzīvotspēju un 453 dalībnieki ir uzņemti inkubācijas programmā. Kopš LIAA biznesa inkubatoru izveides pirmsinkubācijas programmu sešu mēnešu garumā ir izgājuši 809 biznesa ideju autori. LIAA Talsu biznesa inkubatorā šobrīd ir 28 uzņēmumi inkubācijas programmā, un pirmsinkubācijas programmu 3 gadu pastāvēšanas laikā izgājuši jau 77 biznesa ideju autori.

Pirmsinkubācijas programma norit paralēli inkubācijas programmai un tā ir veidota pamatā fiziskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Sešu mēnešu garumā tā sniedz dalībniekiem visu nepieciešamo savas biznesa idejas attīstīšanai – aprīkotas darba telpas, mentoru un citu uzņēmēju atbalstu, seminārus un mācības par dažādām uzņēmējiem saistošām tēmām, kas palīdz risināt viņu biznesa izaicinājumus, kā arī vērtīgus kontaktus un dalību lielākajā jauno uzņēmēju kopienā Latvijā. Uzņemšana pirmsinkubācijā notiek nepārtraukti bez termiņu ierobežojumiem un tai nav kārtu. Interesentam nepieciešams vien aizpildīt pieteikumu, kas atrodams http://www.liaa.gov.lv/lv/inkubatori,  un iesniegt to LIAA Talsu biznesa inkubatorā.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

 

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ
Par inkubācijas programmu: https://youtu.be/jTis0NTX_A0
Publicitātes foto: https://failiem.lv/u/cu4qgpkw

 

Papildu informācija:
LIAA Talsu biznesa inkubatora vadītāja
Dagmāra Dreiškena
Tālrunis: +371 28659444
dagmara.dreiskena@liaa.gov.lv
Inkubatori.magneticlatvia.lv

Notikumu kalendārs

Marts, 2023
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk