Svētdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise

20-08-2018

 No 3. līdz 19. septembrim pieņem pieteikumus uzņemšanai LIAA Talsu biznesa inkubatorā.

LIAA Talsu biznesa inkubators informē, ka nākamā kārta komersantu uzņemšanai inkubācijā norisināsies 2018. gada oktobrī. Pieteikumi iesniedzami LIAA Talsu biznesa inkubatorā klātienē, vai elektroniski parakstīti uz e-pastu liaa@liaa.gov.lv, no 2018. gada 3. – 19. septembrim. Pieteikuma forma atrodama šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/inkubatori.

Atgādinām, ka LIAA Talsu biznesa inkubatorā inkubācijā var iestāties komersanti, kas ir jaunāki par 3 gadiem, un gūt atbalstu – gan finansiālu (50% līdzfinansējumu dažādām izmaksām, kas uzņēmumam rodas), gan nefinansiālu (bezmaksas apmācības un konsultācijas, t.sk. individuālas 1-1 konsultācijas ar jomas ekspertiem par biznesa stratēģiju, marketingu, finansēm).

Komersantiem, kas pretendē uz dalību inkubācijā, jābūt reģistrētiem vai faktiski jādarbojas Talsu, Dundagas, Rojas vai Mērsraga novados, kā arī to darbības nozarei ir jābūt atbalstāmai. Neatbalstāmās nozares ir: primārā lauksaimniecība, zvejniecība/akvakultūra, tirdzniecība, nekustamie īpašumi, azartspēles, transports un loģistika.

Savukārt uzņemšana pirmsinkubācijā norit nepārtraukti. Pirmsinkubācijā var iesaistīties arī fiziskas personas ar biznesa ideju. Fiziskām personām inkubatorā pieejamas bezmaksas konsultācijas un apmācības par biznesa tēmām, kā arī strādāšana koprades telpās Kalna ielā 4, Talsos.

Dalība gan pirmsinkubācijā, gan inkubācijā ir bezmaksas.

LIAA inkubatoru programmas mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību Latvijas reģionos, nodrošināt fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu. Sīkāk par inkubatoru programmu var lasīt šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/inkubatori. Sīkāk par LIAA Talsu biznesa inkubatoru var uzzināt facebook lapā @LIAATalsi, kā arī zvanot 62400904 ai rakstot uz talsi@liaa.gov.lv .

Notikumu kalendārs

Oktobris, 2020
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk