Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona

20-09-2018

No 16. līdz 22. septembrim norisināsies Eiropas Mobilitātes nedēļa. Tās laikā iedzīvotājus rosinām automašīnu vietā izmantot ilgtspējīgus pārvietošanās veidus – pastaigu ar kājām, riteņbraukšanu un sabiedrisko transportu. 

Šī gada Eiropas Mobilitātes nedēļas vadmotīvs ir “multimodalitāte” – dažādu transporta veidu izmantošana un kombinēšana, kas ļauj pasažieriem pilnvērtīgi izmantot visas priekšrocības: naudas ietaupīšanu, ātrumu, elastīgumu, ērtības, punktualitāti un citas.

19. septembris tiek atzīmēts, kā „Ar velo uz darbu diena”, tādēļ Talsu novada pašvaldība aicina ikvienu uz darbu doties ar velosipēdu un sociālajos tīklos dalīties ar foto mirkļiem no šīs dienas izmantojot tēmturi #arvelouzdarbu #Talsunovads.

22. septembrī atzīmēsim „Dienu bez auto”. Plkst. 10.00 pie Talsu sporta nama ikviens bērns aicināts ierasties ne tikai ar savu velosipēdu, bet arī ar longbordu, segweyu vai skrejriteni, lai piedalītos sacensībās un iegūtu saldas balvas. Būs iespēja piedalīties arī Drošas braukšanas skolā un apgūt ko jaunu.

Pasākuma laikā blakus sporta namam būs velo apkopes telts, kurā būs iespēja veikt nelielus apkopes darbus pie „Velogarāžas” īpašnieka Gundara Šmithena.

Tos, kuri vēlēsies doties izbraucienā ar velosipēdiem gaidīsim plkst. 11.00 pie Talsu tautas nama, kur notiks pulcēšanās un iesildīšanās velobraucienam (līdz 20km) gar Talsu novada ezeriem un Talsu pauguraines pakalniem pa grantētu ceļa segumu. Ceļā līdzi aicinām ņemt kādu uzkodu, bērniem ķiveres un lielisku noskaņojumu. Brauciena noslēgumā gaidāma dalībnieku loterija un pārsteigumi pie Talsu tautas nama.

 Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Zaļo kustību un Talsu novada tūrisma informācijas centru.

Dana Vecmane

Notikumu kalendārs

Februāris, 2023
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk