Latvijas Antīko automobiļu klubs un Youngtimer Rally - Talsos 25. maijā

16-05-2019

Šī gada 25. maijā, paralēli Eiropas Rallija Čempionāta posmam, Talsos norisināsies arī Cars&Coffee pasākums. Latvijas Antīko automobiļu klubam un Youngtimer Rally ir lieliska iespēja būtu daļai no šī grandiozā pasākuma.

Cars&Coffee paredzēts pašā pilsētas centrā pie Talsu Tautas nama un rallija starta vārtiem – līdz ar to būs lieliska iespēja redzēt gan lielā rallija dalībniekus, gan arī Youngtimerus dalībniekus, kas piedalīsies regularitātes rallija ieskaitē.

Pasākumā ir iespēja piedalīties ar automašīnām, kuras atbilst Youngtimer Rally katalogam (https://youngtimerrally.lv/modelu-katalogs/) un motocikliem, ražotiem līdz 1989. gadam. Ja jūsu spēkrats nav šajā katalogā, bet ir vēlme piedalīties un uzskatāt, ka tas ir interesants, īpašs vai piemērots, droši piesakieties – izskatīsim individuāli.

Lai pasākums būtu vēl krāšņāks, laipni aicināti piedalīties arī klasiskie motocikli un automašīnas, kas ražotas līdz 1945. gadam.

Lūgums līdz pasākumam parupēties par sava spēkrata tehnisko un vizuālo stāvokli un spožumu!

Ierašanās pasākuma norieses vietā no 09:00 – 10:00 (10:00 iebraukšana tiek slēgta)
Iepriekš reģistrējoties dalības maksa – 5 EUR no automašīnas vai motocikla.
Ierodoties pasākumā bez reģistrācijas, dalības maksa 20 EUR no automašīnas vai motocikla.
Pasākumu atbalsta Youngtimercar.eu, Vilevi, Auto Hronika, Krown, RedBull, AutoEksperts, Sigulda Adventures, ADParts, Rīgas Motormuzejs, Ergo, WhatCar.lv un Pony&Smith

Reģistrācija pasākumam - https://youngtimerrally.lv/event/youngtimer-carscoffee-talsi-2019/

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.server2.alt.lv
23-03-2023