Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona

29-08-2019

Talsu novada pašvaldība jūlijā nosūtīja  satiksmes ministram Tālim Linkaitam un VAS “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājam Jānim Langem vēstuli par norādes zīmi autoceļa posmā “Talsi – Stende – Kuldīga”. Tajā tika lūgts nomainīt vai noņemt norādes zīmi ar maldinošo informāciju. Tagad saņemta atbilde, kur VAS “Latvijas Valsts ceļi” situāciju sola risināt.

“2017. gadā ekspluatācijā tika nodots pārbūvētais valsts reģionālais autoceļa posms “Talsi – Stende – Kuldīga” (no 1,56. līdz 10,91. kilometram). Darbu pasūtītājs bija VAS “Latvijas Valsts ceļi”, un objekts tika ieteikts konkursam “Gada labākā būve Latvijā”.

Līdztekus ceļa atjaunošanai, tika uzstādītas arī jaunas ceļu un norāžu zīmes. Viena no tām, norādot virzienu uz Lībagu pagasta pārvaldi Mundigciemā, satur kļūdainu informāciju: tā attiecināma uz virzienu uz Lībagu pagasta pārvaldi, kas atrodas Mundigciemā, bet uz zīmes ir norādīts, ka tas ir virziens uz novada pašvaldību. Talsu novada pašvaldība atrodas Kareivju ielā 7, Talsos, bet Lībagu pagasta pārvalde, kas ir tikai viena no 16 Talsu novada pilsētu un pagastu pārvaldēm – “Pagastmāja” Mundigciemā.

Ņemot vērā iepriekšminēto, Talsu novada pašvaldības ieskatā šī norādes zīme maldina iedzīvotājus un Talsu novada viesus un rada nevajadzīgas konflikta situācijas pašvaldībai, jo sniedz nepareizu informāciju. Talsu novada pašvaldība lūdz izvērtēt iespēju šo kļūdaino norādes zīmi nomainīt vai noņemt,” bija teikts pašvaldība sagatavotajā vēstulē.

27. augustā tika saņemta atbilde no VAS “Latvijas Valsts Ceļi” Talsu nodaļas, kas atklāja, ka pēc vēstules saņemšanas ir pieņemts lēmums par šī virziena rādītāja demontāžu tuvākajā laikā.

 

Inita Fedko

 

Notikumu kalendārs

Februāris, 2023
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk