Talsos notiks seminārs par atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un ES fondu piesaisti

08-02-2019

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Talsu novada pašvaldību 14. februārī organizēs semināru par ES fondu atbalsta saņemšanu daudzīvokļu ēku atjaunošanai.

Daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašniekus un namu pārvaldniekus Talsos aicinām uz semināru "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva būvniecība un #ESfondi piesaiste”.

Seminārā Attīstības finanšu institūcijas Altum kolēģi informēs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes programmas nosacījumiem, pieredzi un ieteiks, kā kvalitatīvi un sekmīgi īstenot ēku atjaunošanas projektus. Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji semināra laikā sniegs padomus atbilstošu būvmateriālu izvēlei, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta kolēģi atgādinās par Ugunsdrošības noteikumu ievērošanu daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās. Pasākumā par pieredzi ēku atjaunošanas projektos un ES fondu piesaisti pastāstīs SIA “ADAX 2” renovācijas projektu vadītāja Linda Mastjaņica.

 Seminārs notiks 14.februārī plkst. 17:30 Talsu novada muzeja telpās (Kārļa Mīlenbaha iela 19, Talsi). (dienas kārtība šeit).

Talsu novada uzņēmums SIA “ADAX 2” ir aktīvs šajā jomā un par viņa pieredzi un labajiem piemēriem runā arī nacionālajā televīzijā.

Lai apskatītu video spied uz attēla:

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.server2.alt.lv
23-03-2023