Trešdiena, 5. oktobris
Šodien sveicam: Amālija

 

04-06-2019

Piepildīs septiņu projektu idejas

Talsu novada kultūras un tūrisma projektu konkursā vairāk nekā 6000 eiro piešķirti dažādu radošo ļaužu ideju īstenošanai. Šī gada prioritāte ir atbalsts nozīmīgu pasākumu norisei, kas piesaistīs plašu mērķauditoriju un veicinās mūsu kultūrvides saglabāšanu un attīstību.

Šajā projektu pieteikšanās kārtā bija iespēja apgūt 8606 eiro lielu finansējumu, kam pieteicās astoņi pretendenti. Izskatot visus vērtēšanas kritērijus, atbalstīti tika septiņi projektu pieteikumi. Vērtēšanas komisija analizēja projektu aktualitāti un nozīmīgumu novada un attiecīgās pilsētas vai pagasta teritorijā, tā pieejamību plašai mērķauditorijai, ideju oriģinalitāti un pieteikuma kvalitāti – skaidri formulēts mērķis, definēti sasniedzamie rezultāti, precīzas izmaksu pozīcijas un noteikts pašieguldījuma apmērs, kā arī pretendenta līdzšinējā darbības pieredze.

Finansējumu savu ideju īstenošanai ieguva biedrība “Valdemārpils Krišjānis” un nodibinājums “Deju kolektīvs Draudzība”, kas dosies uz Horvātiju, lai piedalītos kultūras vasaras pasākumos. Atbalstīta arī kora “Balgale” ideja piedalīties konkursā “European Choir Games 2019”, bet biedrība “Talsu fotoklubs” organizēs fotogrāfiju meistarklašu ciklu un izstādi “Inspirācijas”. Biedrība “Allnature” rīkos četrus neformālus pasākumus Sabilē, bet Talsu pensionāru biedrība un biedrība “Kurzemes atauga” realizēs projektus “Lielā māksla nāk uz Talsiem” un “Brīvības ceļš”.

Kopējais piešķirtais finansējums ir 6427 eiro apmērā.

 

Inita Fedko


Aicina iesniegt pieteikumus kultūras un tūrisma projektu konkursā

Talsu novada pašvaldība aicina līdz 10. maijam 17.00 iesniegt projektu pieteikumus, aktivitāšu īstenošanai periodā no 1. jūlija līdz 31. decembrim.

Talsu  novada kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursa mērķis ir veicināt Talsu novadam nozīmīgu kultūras, mākslas, tūrisma, kultūrtūrisma, kultūrizglītības projektu īstenošanu, kas sekmē visu kultūras un mākslu nozaru jaunrades attīstību, kultūras mantojuma saglabāšanu; sekmēt kultūras un tūrisma produktu, pakalpojumu piedāvājuma paplašināšanu un dažādošanu, profesionālās mākslas pieejamību Talsu novada iedzīvotājiem.

2019. gada konkursa prioritāte ir Talsu novada kultūras procesam nozīmīgu pasākumu norise, kas piesaista plašu mērķauditoriju un veicina novada kultūrvides saglabāšanu un attīstību.

Maksimāli pieejamais finansējums vienam projektam ir 1000 EUR, ar noteikumu, ka projekta iesniedzējs nodrošina līdzfinansējumu 20% no pieprasītā finansējuma apjoma.

Konkursā piedalīties var kultūras un tūrisma nozares nevalstiskās organizācijas (biedrības un nodibinājumi), reliģiskās organizācijas, uzņēmējsabiedrības un fiziskas personas – Latvijas Amatniecības kameras meistari, tautas daiļamata meistari vai radošo apvienību biedri, kuru juridiskā adrese vai deklarētā dzīves vieta ir Talsu novadā.

Konkursa pieteikuma sagatavošanai nepieciešamā dokumentācija:

 

NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

APRAKSTA VEIDLAPA

TĀMES VEIDLAPA

ATSKAITES IESNIEGŠANAS VEIDLAPA

 

Sanita Arciševska
Kultūras un sporta attīstības nodaļas Kultūras daļas vadītāja

E-pasts: sanita.arcisevska@talsi.lv
Tālr: 22043062

Notikumu kalendārs

Oktobris, 2022
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk