Pirmdiena, 23. septembris
Šodien sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
 

Kad?

Cikos?

Pasākuma nosaukums

Norises vieta

TALSOS

3.08.

17.00

Futbols 2. līga Talsi - Jūrmalas SS

K. Mīlenbaha iela 34

10.08.

17.00

Futbols 2. līga Talsi - AFA Olaine

Kamparkalns

23.-25.08.

18.00

Starptautisks basketbola turnīrs zēniem  „Talsu kauss 2019"

Talsu sporta nams, Talsu sporta halle

31.08.

17.00

Futbols 2. līga Talsi - FK Karosta

K. Mīlenbaha iela 34

 

 

Talsu novada atklātais čempionāts basketbolā - pēc atsevišķa kalendāra

Talsu Valsts ģimnāzijas stadiona āra basketbola laukumi

07.08.

9.00

Senioru zolītes kluba 1. nodarbība

Talsu sporta nams

21.08.

9.00

Senioru zolītes kluba 2. nodarbība

Talsu sporta nams

LAUCIENES PAGASTĀ

11.08.

11.00

Pļavu kausa 2019 pludmales volejbolā 5. posms

Pļavu sporta un

atpūtas bāze

18.08.

10.00

Pļavu kausa 2019 pludmales volejbola noslēguma posms

23.-24.08.

11.00

Laucienes pagasta dienas

Laucienes sporta stadions

SABILĒ UN ABAVAS PAGASTĀ

07.08.

18.30

Sabiles kausa pludmales volejbolā 5. posms

Sporta laukums

Graviņa

08.08.

15.00

Sabiles kausa mini futbolā 4. posms

Sabiles sporta centrs

22.08.

18.30

Sabiles kausa pludmales volejbolā 6. posms. Noslēgums

Sporta laukums

Graviņa

23.08.

15.00

 

Sabiles kausa mini futbolā 5. posms. Noslēgums

PASTENDES PAGASTĀ

31.08.

11.00

Ģibuļu pagasta sporta svētki 2019

Pastendes sporta laukums

VALDEMĀRPILĪ

17.08.

 

Ezera svētki (makšķerēšana, aktivitātes bērniem, ģimenēm un pieaugušajiem, laivu sacensības, virves vilkšana, spēka pārbaudījumi, smagās automašīnas stumšana)

Valdemārpils

pludmale

17.08.

18.00

Futbols (5 pret 5) Ezera svētku ietvaros

Valdemārpils

pludmale

17.08.

18.00

Valdemārpils kausa izcīņas 4. posms strītbolā

Valdemārpils

pludmale

17.08.

19.00

Valdemārpils kausa izcīņas 4. posms strītbolā

Valdemārpils

pludmale

STENDĒ

3.08.

10.00

Stendes pilsētas sporta svētki

Stendes sporta

laukums

9.08.

19.00

Stendes SC kausa izcīņas 5. posms pludmales volejbolā

10.08.

10.00

Stendes strītbola turnīra 3. posms

Stendes sporta centrs

23.08.

19.00

Stendes kausa izcīņas 6. posms pludmales volejbolā

Stendes sporta centrs

LĪBAGU PAGASTĀ

10.08.

10.00

Lībagu pagasta sporta spēles

Lībagu BLPC

VANDZENES PAGASTĀ

3.08.

10.00

Vandzenes pagasta sporta spēles

Vandzenē pie pagastmājas

31.08.

10.00

Sezonas noslēgums pludmales volejbolā

Vandzenē pie pagastmājas

BALGALES PAGASTĀ

17.08.

10.00

Volejbola turnīrs

Balgales atpūtas laukums

ĪVES PAGASTĀ

3.08.

10.00

Tiņģeres sporta diena

Tiņģere

ĶŪĻCIEMA PAGASTĀ

3.08.

10.00

Ķūļciema sporta svētki (pagasta svētku ietvaros)

Ķūļciema BLPC

 

SPORTA NOTIKUMI SEPTEMBRĪ

 

Kad?

Cikos?

Pasākuma nosaukums

Norises vieta

 

TALSOS

 

4.09.

9.00

Talsu novada senioru un invalīdu zolītes spēles nodarbības

Talsu sporta nams

 

7.09.

10.00

Talsu kauss volejbolā 2019

Talsu sporta halle

 

7.09.

9.00

Latvijas individuālā čempionāta
1. posms novusā

Talsu sporta nams

 

8.09.

9.00

Talsu novada sezonas atklāšanas turnīrs novusā vienspēlēs

Talsu sporta nams

 

8.09.

16.00

Futbols 2. līga Talsi ― FK Lielupe

K. Mīlenbaha iela 34

 

21.09.

10.00

Olimpiskā diena 2019

Talsu novada skolas

 

21.09.

17.00

Futbols 2. līga Talsi ― Mārupes SC

K. Mīlenbaha iela 34

 

22.09.

9.00

Talsu novada kausa 1. posms novusā vienspēlēs

Talsu sporta nams

 

25.09.

9.00

Talsu novada senioru un invalīdu zolītes spēles nodarbības

Talsu sporta nams

 

31.08.

17.00

Furbols 2. līga Talsi ― FK Karosta

K. Mīlenbaha iela 34

 

27.09.

19.00

Nakts rogainings (orientēšanās)

Talsu Valsts ģimnāzija

 

29.09.

15.00

Futbols 2. līga Talsi ― FK Aliance

K. Mīlenbaha iela 34

 

Talsu novada atklātais čempionāts basketbolā ― pēc atsevišķa kalendāra

Talsu Valsts ģimnāzijas stadiona āra basketbola laukumi

 

LAUCIENES PAGASTĀ

 

26.09.

19.00

„Laucienes kausa 2019/2020 3+1"
1. posms volejbolā

Laucienes sporta centrs

 

27.09.

19.00

Pļavu muižas galda spēļu nakts turnīrs

 

Pļavmuižas saieta nams

 

18.09.–29.11.

Pļavmuižas kauss 2020 galda tenisā (1.― 3. posms)

Laucienes sporta stadions

 

SABILĒ UN ABAVAS PAGASTĀ

 

20.09.

10.00

Olimpiskā sporta diena

Sabiles sporta centrs

 

21.09.

10.00

Spēka diena

Sabiles sporta centrs

 

ĢIBUĻU PAGASTĀ

 

15.09.

10.00

Ģibuļu pagasta kauss futbolā

Pastendes sporta laukums

 

29.09.

9.00

Ģibuļu pagasta kausa izcīņas 1. posms rudens zoles spēlē

Pastendes sporta centrs

 

LAIDZES PAGASTĀ

 

2.09.– 22.12.

Rudens – ziemas tenisa, novusa un zoles turnīrs

Laidzes BLPC

 

STENDĒ

 

28.09.

10.00

MX Nacionālais kauss (motokross)

Stendes mototrase

 

29.09.

10.00

Stendes SC turnīrs mini florbolā 3:3

Stendes pilsētas sporta laukums

 

VALDGALES PAGASTĀ

 

13.09.

10.00

Rudenīgais kross

Valdgales SUIC

 

BALGALES PAGASTĀ

 

16.09.

10.00

Olimpiskā sporta diena

Balgales SBLPC

 

ĶŪĻCIEMA PAGASTĀ

 

13.08.

19.00

Zolītes turnīrs ― vasaras posms

Ķūļciema BLPC

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk